Pierwszy w Cook County serwis, dzięki któremu możesz samodzielnie obniżyć podatek za dom.

O Nas

iq1-300x300

canstockphoto8297665Serwis www.IQTaxAppeals.com został założony przez inwestorów Real Estate i CPA, którzy na przestrzeni lat zaobserwowali, że lokalne podatki od nieruchomości naliczane są w sposób nieprawidłowy.

 

Nasz serwis daje możliwość samodzielnego wygenerowania dokumentów niezbędnych do przygotowania apelacji podatków od nieruchomości. Serwis przeznaczony jest dla każdego płatnika podatków od nieruchomości.

 

Prawnicy dobrzy są w znajomości prawa, my jesteśmy najlepsi w przygotowaniu i opracowaniu dokumentów gwarantujacych sukces apelcji.

 

Wykorzystujemy najlepsze dane i analizy, które pozwalają osiagać jak najnizsze wartośći nieruchomosci, które są podstawą naliczanie podatków za domy.

 

Każda osoba zgłaszająca sie do firmy otrzymuje bezpłatna konsultację. Sprawdzamy na ile mozliwe jest obniżenie Państwa rachunków za podatek na dom.

Z systemu www.IQTaxAppeals.com korzystają również adwokaci, agenci ubezpieczeniowi, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, CPA, rzeczoznawcy, planistów finansowych lub po prostu może homewoner Tax Specialist stają się własnością. Ochrona Państwa danych osobowych.

 

www.IQTaxAppeals.com ma ścisłą politykę przeciwko przekazywaniu danych osobowych. Dotyczy to osób trzecich oraz agencji rządowych.Wyjątkiem są dochodzenia w sprawach karnych, gdzie przekazywanie danych związane jest z nakazem sądowym.

 

Jeśli masz pytania napisz do nas: iqprocessingcenter@gmail.com
lub Zadzwoń do biura: 773.205.2200
lub TEKST: 773.727.3096